• astrologie-1-nachod.png
  • astrologie-22--poradna-nachod.png
  • mapa_zivotem.png

Blog

Proč právě astrologické poradenství

Vnímám krásné okamžiky s klientem jako zázrak. Můžu mu nejen otevřít a zprostředkovat své vědění, ale i mu nabídnu svou pomocnou ruku. Je nádherné vidět, jak se lidé přede mnou stávají zcela nazí. Obrazně řečeno. Nic se nedá skrýt před očima astrologa. Vše je vidět-jeho osud-je vetkán do malého obrázku astrologa, z kterého tak ráda čtu člověčí osud.
 
Jeho nálady, jeho stinné stránky, prohry, ale hlavně klady, nadání, tam kde se mu bude dařit. Kam směřuje jeho život, jaké je jeho poslání. Kdy šetřit svou energií nebo naopak, kde bude v rozkvětu a kde může začít třeba i budovat novou kariéru..... a mnohé další. Je to takové to "nakopnutí". To, jak člověk řekne: "Jo, je to ono"! Díííky za to!!! A třeba si i přijde ke mně pro jedinou větu, kterou potřeboval slyšet. A mnohdy se mu vše pospojuje..... 
 
Jsou to opravdu nádherná setkání. To mi věřte. Tohle je má láska, má vášeň. To, o čem vím, že fantasticky funguje a pak se dějí zázraky.....
Karin 12.12.2017

astrolog v nachode

 

 

Dopis od kamaráda

 

Vážená kamarádko Karin,

velice mne potěšil a zároveň překvapil Tvůj zájem o napsání mého pohledu na astrologii pro Tvé webové stránky. Považuji to za čest a zároveň za velkou zodpovědnost a důvěru, kterou jsi mi tím projevila.

Není vůbec jednoduché se rozhodnout o čem psát. Najít ten správný začátek. Je dobré začít rozdělením na různé druhy astrologie a popsat pohled na ně? Védskou, arabskou ..... . Nebo zvolit arabskou astrologii a přiblížit pohled na ni se zaměřením na zdraví, hmotného zabezpečení, vztahy, karmické vlivy jak celé společnosti, či jednotlivců, nebo snad předpověď počasí? Téma je natolik obsáhlé, že bylo a ještě bude napsáno mnoho knih. Proto volím obecnější pohled na osobní vývoj člověka, ale je to opravdu jen jeden z mnoha úhlů pohledů do světa astrologie.

S vývojem společnosti a tím i podmínek pro lidi se neprojevují výsledky vlivu energií planet vždy stejně výrazně. Proto lidé, i byť se zdánlivě stejným horoskopem, nemusejí sdílet stejný průběh života. To by pak měla dvojčata nudný život! Že? Je potřeba si také uvědomit, že lidem byla dána svoboda rozhodování. Je to velmi mocná síla, se kterou se učíme zacházet a která vytváří realitu, ve které pak žijeme a která nás dále ovlivňuje. Pro lepší orientaci, co se vlastně děje a proč, je nám astrologie velmi vhodným pomocníkem. Je dokonce schopna nám poradit, co máme dělat, aby se nám některé věci nestávaly. Poradí nám, pokud to nejsme schopni rozpoznat sami, co regeneruje naše síly, s jakým záměrem, sem na Zem, přišila naše Duše. Co se chce naučit. Je opravdu mnoho pohledů na to „ divné kolečko se symboly a navíc přeškrtané tolika čarami“, že pro laika není jednoduché vůbec něčemu uvěřit. Někdy je i těžké si sám sobě přiznat, co mu je právě předkládáno. Pro tyto lidi se jeví jako velmi vhodné mít s sebou doprovod, který je zná a je natolik upřímný, že se nebojí potvrdit slova astrologa a tím jim pomůže otevřít oči a pohlédnout na sebe do zrcadla. Možná se nám tím odkryje zcela jiný člověk, který je bez šatů a různých příkras úplně jiný než jakého jsme si malovali ,možná i skrývali doposud před ostatními. Jen si představme jaké bychom měli partnery, pokud bychom na začátku vztahu něco neskrývali a nalili si čistého vína. Ubylo by nedorozumění a třeba i pozdějších bolestných rozchodů. Pokud se včas dokážeme poznat sami a pak se i přijmout, mít se zdravě rádi a pracovat na sobě, tak proč k tomu nevyužít astrologii? Poznáme skrze ni svůj potenciál, který je možno dále rozvíjet a s tím přijde i pocit spokojenosti, naplněnosti a štěstí. Je možné i poznat, jakým způsobem nás ovluvňují druzí a mi je. Pak je již relativně snadné pomáhat ostatním, dávat jim pocit štěstí a lásku. Posléze se i nám dostane zpět všeho, co jsme nezjištně věnovali ostatním.

Je třeba mít na paměti, že pokud v nás nějaké informace vybudily nepříjemné emoce, tak je dobré se zaměřit proč. Často je to ukazatelem, co déláme špatně. Tak jako nemoc je signálem, že nekonáme v souladu se svým osobním posláním, tak i emoce lze brát za mírnější varování, jen podstatně mírnější než je hned nemoc. Proto se nejdříve pečlivě a rozvahou podívejme na sebe, než se rozčílíme na druhé, vždyť oni nám jen ukazují, co by bylo dobré změnit pro naše dobro a tak to činí v dobré víře i astrolog. Dobrý astrolog ukáže směr životní pouti, jemně naznačí možné obtíže a pozitiva do budoucna, ale rozhodně dodá sílu k dalšímu vývoji osobnosti. A zbytek už je na člověku samotném. Má přece svobodnou vůli a k čemu ji použije, zda ke svému pádu či raději růstu, je na něm samotném.

Doufám, že jsem povzbudil návštěvníky těchto stránek k dalšímu osobnímu vývoji a pokud se rozhodnou navštívit astrologa, budeš to Ty.

S přátelskou láskou a úctou

V Havlovicích dne 30.11.2017

Ing. Zdeněk Nývlt

clouds 295695 1920

 

 

Letní setkání se světem růží

Díky své kamarádce Romaně jsem se dostala v létě roku 2017 do města Hradce Králové na jedinečnou a unikátní výstavu růží. Rozárium je zde přenádherně uspořádané, udržované. Dýchne na vás vůně růží.

Tuto vůni cítíte na dálku, vzduch je protkán přenádhernou růžovou vůní. vstoupíte branou a před vámi se otevře Svět Růží. Můžete se zde oblažit a načerpat životní energii a hlavně radost do dalších okamžiků svého života.

Růže, tato jedinečná a královská květina, má neuvěřitelnou moc a sílu. Krásu. Svými květy dokáže otevřít a naplnit smyslně každičkou člověčí buňku. Opravdu neuvěřitelné.

Zkuste vnímat a dýchat krásu růží. Zastavte se. Zklidněte svou mysl a jen vnímejte tento jedinečný okamžik. Uvidíte, ucítíte neuvěřitelné. Vaše srdce rozkvete a ucítíte v něm radost a smyslnost růže. 

Karin, červenec 2017

karin nachod