• astrologie-1-nachod.png
 • astrologie-22--poradna-nachod.png
 • mapa_zivotem.png

Kolikrát jste si položili tyto nebo podobné otázkyZodiac 2017

 • Kdo jsem a co vlastně tady chci?
 • Kam směřuje můj život?
 • Proč se mi děje to, co se mi děje?
 • Proč zrovna JÁ?
 • A jsem vůbec tím, kým chci být nebo mám být a nebo je to všechno jinak?
 • Proč jsem stále tak zmatený?
 • Proč se mi to děje?
 • Jaké je zde mé poslání, můj životní úkol?
 • Lze být vůbec šťastný a spokojený?
 • Jaký je smysl života?
 • Nebo - jsem prostě jen zvědavý, jestli to celé má smysl nebo jestli to funguje?

Člověk začne hledat. A věřte mi, pokud skutečně chce, vždy to co hledá také najde.

Poznat sám sebezodiac elements

„Klepejte a bude Vám otevřeno.“
Má-li náš život být naplněný, zdravý a kvalitní, měli bychom znát směr či plán tohoto procesu a vědomě se na něm podílet. Opravdu znát a poznat sám sebe. Člověka jako lidskou bytost, tam kde má své dary a nadání. Případně i jaké je jeho životní poslání. Jeho plusy a mínusy, tam kde se mu daří či naopak nedaří, vůbec mu to nejde. Skřípe to. Poznal člověk vůbec své nadání pro něco? Nebo naopak něco promrhal? Anebo je to celé s člověkem úplně jinak?

Horoskop jako časová mapa duše/života

Existuje však nějaký plán či mapa, která nás dokáže vést. Něco, o čem vypovídá náš osud?
Ano, existuje. Takovou mapou je horoskop, pocházející z řeckého slova horoscopos, což znamená: „Vhled do času”, přeneseně - „Časová mapa“. Já mám osobně ráda název „Mapa duše“ či "Jízdenka životem."

Naše duše se rozhoduje, kdy přijít na tento svět. Kvalita času při narození odpovídá životnímu plánu zde na zemi. Máme tu svůj Osud. A ten se zrcadlí v horoskopu vypracovaném podle data, místa a přesné hodiny narození.

Zde nalezneme naše povahové rysy, vzhled, vnímání světa a také to, co si přinášíme z minulosti. Naše bolesti, nevyřešené učební lekce, ale také naše dary, nadání a poznání. Máme tu předurčené i osudové události, které si musíme prožít. A to proto, abychom se něčemu naučili.

Horoskop nám může pomoci pochopit naše silné stránky a odhalí naše slabé stránky. Uvědomění kým jsem a co se zde mám naučit, odvrátí nesmyslné bloudění a prodlužování naší cesty.

Když přijmeme zodpovědnost za svůj život, vědomě můžeme ovlivňovat intenzitu svého učebního plánu.

Jak jsem již napsala, horoskop je časová mapa, díky tomu můžeme pochopit, kdy nasměrovat svoji aktivitu na určitou oblast v životě. Představme si, že máme určený směr své cesty, když z něho odbočíme, narazíme na mantinely a ucítíme bolest a trápení. To je první signál, že jdeme špatným směrem. Ale chybami se člověk učí, jen je důležité své chyby již neopakovat.

Horoskop nám naznačuje, co se od nás žádá, co pochopit či změnit, abychom sami sebe rozvíjeli a stali se celistvějšími. Nebo jen pochopit to, co změnit nejde, lze to pouze jen a jen přijmout. Říci si - ano, i tohle jsem JÁ.

Můžeme řídit vlastní život?

Je jen na nás, zda-li nasloucháme sami sobě a nebo se řítíme nesmyslně vpřed a ani nevíme kam. Pak nás stíhá jeden životní kotrmelec za druhým a my nechápeme proč. Proč se nám podobné situace opakují v životě a my máme stále pocit, že běháme do kolečka a nemůžeme se z něj osvobodit. Vymanit.

Ale když sami sebe důkladně poznáme a pochopíme, víme kdo jsme, a věřte mi-tohle je opravdu běh na dlouhou, mnohdy i celoživotní trať, dokážeme se tak vymanit z našeho Osudu a postoupit tak dál. Dostáváme se tím do vyšších stavů vědomí. Máme tzv. nadhled. A s tím souvisí i to, že když se k nám opět ta samá událost dostane nebo se setkáme s podobným člověkem, již víme. Zasmějeme se tomu a zlehka tu událost nebo toho člověka odmítneme. Už to dokážeme. Rozhodneme se. Víme totiž, že nás tímto život prověřuje. Zkouší nás. A tak to je.

V přítomnosti tvoříme budoucnost

Ani si neuvědomujeme, že v přítomnosti je naše největší síla. Spousta z nás se snaží znát svou budoucnost dopředu a netuší, jak mohou být tyto informace zavádějící. Síla myšlenky je podceňována a informace o budoucnosti mohou být zkreslené.

Vždyť svou budoucnost tvoříme svou přítomností a jen na nás je, jak s ní naložíme a co si vytvoříme.

Ježíšova slova: "To co jsi zasel, to také sklidíš.” zde rozhodně platí.

Budoucnost lze měnit našimi rozhodnutími v přítomnosti a nebýt otrokem předem dané budoucnosti.

Tady a teď je největší klíč k tomu, co teprve bude

Pokud se naučíme naslouchat svému vnitřnímu hlasu, své intuici a necháme se vést, pak začneme konečně věřit sami sobě! Tak nás štěstí bude provázet na každém kroku!

Horoskop na zakázku

K sestavení Vašeho horoskopu budu potřebovat vědět:

 • jméno a příjmení
 • datum narození
 • hodina narození (měla by být co nejpřesnější)

Přehled horoskopů, které pro Vás mohu vypracovat.

Kontakt

Karin Umlaufová
tel: 777 163 924
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Smetanova 1177, Náchod

 

Sledujte novinky na FB

Chcete spočítat Váš osobní horoskop?

horoskop na miru