• astrologie-1-nachod.png
  • astrologie-22--poradna-nachod.png
  • mapa_zivotem.png

Pár slov o mně

karin umlaufova astrolog nachodJmenuji se Karin Umlaufová. Narodila jsem se ve znamení Kozoroha s ascendentem ve Vodnáři. Patřím k tzv."Husákovým dětem". Bydlím se svým přítelem a pejskem v Náchodě.

První mé setkání s astrologií

Prvně jsem se s astrologií setkala při mém bloudění nešťastným životem. Psal se rok 2009 a já si dojednala schůzku s astroložkou ve městě Stará Boleslav. Jela jsem za ní téměř přes půl republiky a to asi proto, abych uslyšela svůj vnitřní hlas, jak ke mě promlouvá - jo, to je ono, také já chci být astroložkou! Astrologie je tak úžasná! Tolik mě oslovila, jak pravdivá byla. V němém úžasu jsem tam seděla a obdivovala to, co o mě ta astroložka řekla. Jak mohla vše o mě tak znát a vědět?
Po tomto prvním setkání s astrologií se mi zcela a zásadně otočil a změnil můj život. Překlopil se mi z té horší a mnohdy i zcela špatné stránky života, do té lepší šťastnější a spokojenější části života. Ale byla to docela fakt dřina! Asi zde i platí-nic není zadarmo.
Vyléčila jsem sebe, vyléčil se mi i můj život. A věřte mi, život je opravdu přenádherný a kouzelný zároveň. Vždyť jen když jste třeba v přírodě, na procházce lesem, cítíte jak voní, jak vám čistí hlavu, jak vás nabíjí. A když z lesa odcházíte, všimněte si, že se vám na tváři úsměv vytváří.

Jak nastala změna?

Životní události mě přinutily konečně se zastavit a začít přemýšlet. O sobě přemýšlet. O svém životě, který žiji. Kde je chyba? Co dělám ve svém životě špatně, že se mi děje to co se mi děje? Vždyť peru, vařím, uklízím, pracuji, věrná jsem, nikomu neublížím.... A to bylo asi poprvé v mém životě, kdy se stalo to – myslet konečně na Sebe.

Na podzim roku 2008 jsem přestala žít život jiných lidí! Hledala jsem tehdy vhodnou knihu v knihkupectví pro mého syna, který byl v té době v nemocnici. Do oka mi padl název jedné knihy: „O svém životě si rozhodujete sami“. Vůbec jsem tehdá netušila, že tahle kniha nebude pro mého sedmnáctiletého syna, ale pro mě. On jí neporozuměl, já ano. A to byl můj začátek úplně nového života. Života daleko lepšího, kvalitnějšího, zdravějšího a hodnotnějšího. Života založeného na osvědčených duchovních hodnotách a principech, protkaný královnou věd, moji milovanou astrologií.

Samota - svoboda - láska

Když můj syn dostudoval, odešel za prací a bydlením do Prahy. Zůstala jsem sama. A aby samota nebyla tak tíživá, nikdy jsem sama se sebou nežila, bylo to poprvé v mém životě, pořídila jsem si štěně-fenku plemene Borderkolie. Byli to úžasné čtyři roky života! Ta svoboda, to že jsem si dělala co chtěla jsem si dělat. Rozvíjela jsem své zájmy, své koníčky. Sebe. Toulala jsem se celé odpoledne se svým pejskem přírodou. Nacházela milé lidi. Změnili se mi přátelé, staří odešli a jiní zase přišli. Byla jsem velmi spokojená sama doma a i v nové pěkné práci, kam jsem jezdila. Říkala jsem, že jezdím z města na vesnici pracovat, do úžasné přírody Javořích hor. A byla to pravda.

Setkání s moji spřízněnou duší

Podle horoskopu jsem partnersky založený člověk, a i to tak vnímám a cítím, něco mi přeci jen v mém úžasném životě chybělo. Nebo spíš někdo. Muž, partner mého srdce, má druhá polovina. Spřízněná duše. A tak jsem si snila o něm, přála si. Až jsem potkala jednu vědmu a ta mi poradila, jak na to. Stále mi totiž nepřicházel. A tak dle jejích rad a doporučení, které jsem udělala, nechala jsem se vést svou intuicí, svou vnitřní moudrostí. A ON přišel. Seznámili jsme se. Konečně! A tak dodnes žiji v naplněném, krásném, harmonickém partnerském vztahu. Konečně! Splnil se mi můj sen, a to doslova. Každý den s vděčností v srdci za to děkuji, za něho děkuji, za život děkuji.

Zde se můžete dočíst více o mé cestě.

Kontakt

Karin Umlaufová
tel: 777 163 924
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Smetanova 1177, Náchod

 

Sledujte novinky na FB

Chcete spočítat Váš osobní horoskop?

horoskop na miru