• astrologie-1-nachod.png
  • astrologie-22--poradna-nachod.png
  • mapa_zivotem.png

Moje zkušenosti

karin umlaufovaA jak to všechno u mě začalo?

Jednak od mládí jsem milovala přírodu – zejména zahradu, lesy a louky. Zajímala jsem se o kouzlo a léčivou moc bylinek. Učarovaly mě stromy a jejich síla. Když mi začaly menší zdravotní problémy, zabývala jsem se otázkou – jak se vrátit ke svému zdraví. Vždy jsem se přikláněla k alternativnímu léčení.

Pak mě svojí silou a velikostí uchvátilo samo Nebe, Vesmír. Tam jsem začala nacházet odpovědi na mé otázky. A tak jsem se postupně a pomalu dostala k tomu, že se chci zabývat Astrologií, která je dle mého názoru hodně spojená s psychologií a velmi pravdivá. Založená právě na pozorování přírody.

Na jaře roku 2012 jsem úspěšně zakončila tříletou Astrologickou školu Moderní astrologie v Brně u paní „úžasné a chytré“ RNDr. Aleny Bratkové.

K této mé milé Astrologii jsem cítila, že k tomu ještě něco musím přidat. Abych se víc dozvěděla. A víc toho poznala. A měla jsem vždy pocit, že bych měla vše dohromady propojit a ucelit. Propojit či spojit Nebe se Zemí.

Četla jsem spousty moudrých knih o Životě. Většinou to byli psychologické knihy, poté spojené s duchovní tématikou. Poznala jsem, že se stejně jedno s druhým krásně propojuje a spojuje. A co je na tom všem to nejdůležitější a nejkrásnější? Ono to fakticky funguje!

Pravidelně a často jsem navštěvovala různé zajímavé přednášky a semináře. Já jim říkám „Přednášky o tom správném životě a žití“. Učme se životu, by bylo asi to správné označení.

A abych sama na sobě okusila trochu té „neviditelné energie“, která je všude kolem nás, prošla jsem zasvěcením do energie Reiki a energie Dikša u paní „duchovní učitelky“ Mariky Koudelkové.

Duchovní život a duchovní poznání jsem načerpala z krásných a úžasných dva a půl letých setkání a seminářů pořádaných "panem oscvíceným" Janem Marschnerem.

Ve svém životě jsem potkávala a stále potkávám spousty zajímavých lidiček, od kterých jsem se toho hodně naučila a stále se učím. Díky za ně.

Sama na sobě jsem také musela pořádně „máknout“ - regresy, metoda RUŠ a zvláště pak půlroční rodinné konstelace u paní "krásné svou vnitřní duší moudré ženy" Marcelky Krčálové.

Mnohdy to hodně bolelo, byla jsem jedno velké slzavé údolí, než se vůbec něco uvolnilo, a já jsem pochopila. Vím, že stále je na čem pracovat a co odkrývat. Je to taková moje Cesta.

Dovolit intuici, aby prostoupila celé naše vědomí a umožnila nám slyšet hlas Duše, který každého neomylně povede jeho správnou cestou! Nejprve se však musíme zbavit zkostnatělých vzorců chování, myšlení a emočních bloků.

A právě pro tuhle Cestu jsem se rozhodla. Cestu krásným, šťastným, jedinečným a kouzelným životem. A protože mě tohle všechno moc a moc baví, naplňuje mě to, ráda bych se o své znalosti a zkušenosti s Vámi o ně podělila a třeba i něco ze sebe dala Vám.

Zasít semínko a pokud spadne alespoň trochu na úrodnou půdu, začne klíčit. A z malého nevědomého a netečného semínka, se stane překrásný, velký a silný strom! A to můžete být VY!

Karin Umlaufová

více o mně se dočtete ve článku zde

kontakt

 

Sledujte novinky na FB

Chcete spočítat Váš osobní horoskop?

horoskop na miru